Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
NASZA KADRA 2020/2021

Aby skontaktować się z nauczycielem kliknij na jego nazwisko i wpisz wiadomość.

 Dyrektor - właścicielka szkoły  Teresa Jackowska 
 Zastępca dyrektora  Agnieszka Kotlewska
 Nauczanie zintegrowane  Teresa Jackowska ,
 Małgorzata Lewandowska
 Anna Pawiłowska
 Gitara  Violetta Sitek
 Zespół wokalno - gitarowy  Violetta Sitek
 Język polski   Agnieszka Kotlewska, Maria Rozbicka, Alicja Szozda
 Język rosyjski  Irena Winnik
 Kaligrafia   Agnieszka Kotlewska
 Matematyka  Seweryna Łęczek, Marlena Waszak
 Język angielski  Joanna Husar, Agata Dorobek Piotr Wacławski
 Język niemiecki  Dominika Olchówka Piotr Wacławski
 Fizyka  Wiesław Zagrobelny
 Biologia  Mirosława Piątek
 Geografia, topografia   Elżbieta Tupaj
 Historia i wos ,Bożena Miktus, Regina Makarowska
 Przyroda  Mirosława Piątek
 Informatyka, ECDL  Agnieszka Samorek
 Technika  Tomasz Spolski
 Muzyka  Barbara  Mielnik-Łozińska
 Wychowanie fizyczne Adam Urbańczyk
 Religia  Paweł Olszewski
 Chemia  Mateusz Jackowski
 Taniec towarzyski  Janusz Narajewski
 Szybkie czytanie, mapy myśli  Teresa Jackowska
 Plastyka  Barbara Mielnik-Łozińska
 Szachy  Piotr Kowalak
 Wychowanie do życia w rodzinie  Bożena Miktus (miejski Rzecznik Praw Dziecka)
 Edukacja wczesnoszkolna Anna Halama


Psycholog szkolny Rafał Dorobek prowadzi zajęcia oraz przyjmuje rodziców i uczniów
we wtorki i czwartki w godz. 8.00 - 12.00 w sali nr 36

Wychowawcy:

 

klasa 1 - Bożena Buszczak ( sala nr 1)

klasa 2a - Anna Pawiłowska ( sala nr 10)

klasa 2b - Teresa Jackowska ( sala nr 15)

klasa 3 - Violetta Sitek ( sala nr 2)

klasa 4 - Piotr Wacławski ( sala nr 18)

klasa 5 - Mirosława Piątek ( sala nr 21)

klasa 6 - Joanna Husar ( sala nr 20)

klasa 7 - Agnieszka Kotlewska ( sala nr 9)

klasa 8 - Agnieszka Samorek ( sala nr 19)







Obsługa szkoły :


Obsługa informatyczna – Cybercentrum Legnica

grafika materiałów szkolnych – Krzysztof Staśkiewicz

strona szkolna – Adam Majewski

gabinet pielęgniarki – Magdalena Mikołajczyk

Transport – firma Batory

Pomoc prawna – Kancelaria Dawid Wasilewski Wroclaw

Ubezpieczenia – broker Robert Borzych